• Lintjo 2 ZA zaterdag

  • Lintjo 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boon, GertTechnische stafHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, MarijeTeamspeler
    Bouma, MarindeTeamspeler
    Gun, Iris van derTeamspeler
    Heide, Arjan van derTeamspeler
    Heide, Marius van derTeamspeler
    Ouden, Dennis denTeamspeler
    Ouden, Marco denTeamspeler
    Schure, Moniek terTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Lintjo 2 ( Reserve 4e klasse R4A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVO 61411212501886224
    2Mid-Fryslân/ReduRisk 61411122591817823
    3OKO/BIES 4149232592085120
    4KIOS (R) 3148152671927517
    5Elko 2147072122021014
    6DOW/TFS/Wêz Handich 4144010182238-568
    7Invicta/Frigro 3142111180265-855
    8Lintjo 2140113135270-1351