• Lintjo 4 ZA zondag

  • Lintjo 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Punter-van der Weg, WendyTechnische stafHoofd coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boon, GertTeamspeler
    Boon, MarithaTeamspeler
    Buitenhuis, MariskaTeamspeler
    Heide, Janko van derTeamspeler
    Houwer, Harry FritsTeamspeler
    Houwer, IlayzaTeamspeler
    Woudstra, JacobTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Lintjo 4 ( Senioren BK S-203 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Moedig Voorwaarts 11412022151466924
    2De Pein 3149322121625021
    3De Hoeve 3149142291735619
    4Wordt Kwiek 1148242091822718
    5KIOS (R) 4147072111813014
    6Vitesse (Be) 314329145203-588
    7Forward 1143011157230-736
    8Lintjo 4140212114215-1012